Nieuws
Afghaanse asielzoekers in Leidschendam-Voorburg

Frank Wilschut, gemeenteraadslid van ChristenUnie-SGP, wil van B&W weten of men zich extra inzet nu het COA (Centraal orgaan opvang asielzoekers) verwacht binnenkort te weinig plek te hebben voor de opvang van asielzoekers, met name uit Afghanistan. Ook wil hij weten of B&W nieuwe afspraken met het COA gaan maken.

Zo’n vijf jaar geleden verzorgde de gemeente noodopvang voor asielzoekers in sporthal De Fluit Leidschendam. Een gepland asielzoekerscentrum voor in eerste instantie 200 mensen op landgoed Schakenbosch kwam er uiteindelijk niet

Wilschut verwijst naar een oproep van de Commissaris der Koning in Zuid-Holland, Jaap Smit. Hij riep gemeenten op ,,alles te doen om Afghanen te huisvesten” en daar voor ,,buiten de gebaande paden te treden en tot onorthodoxe oplossingen” te komen om Afghaanse vluchtelingen op te vangen. ChristenUnie-SGP Leidschendam-Voorburg sluit zich aan bij deze oproep, aldus Wilschut. (illustratieve foto)

 

 

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com