Nieuws
Ron van Duffelen lijsttrekker CDA

Ron van Duffelen wordt de CDA-lijsttrekker bij de gemeenteraadsverkiezing van maart 2022. Het lokale partijbestuur heeft hem voorgedragen. Van Duffelen is sinds maart 2018 gemeenteraadslid en sinds 1 januari 2021 fractievoorzitter.

Bij de laatste stembusgang stond Van Duffelen op plek nummer 2 na lijsttrekker Juliette Bouw. Bouw is nu wethouder. Zij heeft er voor gekozen zich niet opnieuw te melden voor het lijsttrekkerschap. Van Duffelen had eerder intern aangegeven de kar wel te willen gaan trekken als niemand anders zich daarvoor meldde.

Ron van Duffelen heeft volgens zijn partijbestuur in de afgelopen vier jaar laten zien een goed raadslid te zijn en heeft zich als fractievoorzitter zowel binnen de fractie als binnen de coalitie als verbinder opgesteld. ‘Hij is een herkenbare en zichtbare christendemocraat. Het bestuur heeft alle vertrouwen dat Ron in de volgende raadsperiode vanuit de raad de waarden en de standpunten van het CDA uitstekend zal vertolken’, meldt het CDA.

Ron van Duffelen is 54 jaar, woont in Leidschendam, is getrouwd en heeft drie dochters. Hij werkt als strategisch adviseur juridische zaken bij het COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers).

In een online Algemene ledenvergadering van het CDA op 1 december staat het voorstel om Ron van Duffelen te benoemen tot lijsttrekker op de agenda. Tevens zal op 1 december het CDA-verkiezingsprogramma worden vastgesteld. Op 15 december stellen de leden de kandidatenlijst vast.

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com