Nieuws
Cultuureducatie met Kwaliteit

Trias, Centrum voor de Kunsten, en de Bibliotheek aan de Vliet presenteren op maandag 13 oktober hun plannen voor de komende vier jaar over cultuuronderwijs: Cultuureducatie met Kwaliteit (CmK). Inzet is het versterken van de kwaliteit van cultuureducatie en het verankeren van cultuur in het onderwijs. Elk kind in Leidschendam-Voorburg moet toegang krijgen tot kunst en cultuur. Plaats van handeling: Veur Theater, Damlaan 44 Leidschendam. Aanvang 16.00 uur.

CmK is een landelijk programma, in 2013 in het leven geroepen door het ministerie van Onderwijs. Het is feitelijk een subsidieregeling om de kwaliteit van cultuureducatie in het basisonderwijs te garanderen.

Trias en de Bibliotheek zetten de subsidie in om leerkrachten meer plezier en zelfvertrouwen te geven in het lesgeven in literatuur en kunstvakken en om leerlingen in aanraking te laten komen met beeldende kunst, dans, muziek en theater. Alle scholen in Leidschendam-Voorburg mogen kosteloos meedoen aan de trainingen en workshops voor leerkrachten. Daarnaast verzorgt Trias lessenseries op de basisscholen, die gegeven worden door vakdocenten beeldende kunst, dans, muziek en theater. Er doen de komende vier jaar 19 scholen mee de lessenseries. Er is nog plek voor 3 scholen.

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com