Het valt op hoe vaak de burgemeester genoemd wordt als het gaat om alles wat er misgaat in onze gemeente. Of het nou in de supermarkt is, bij vrienden en kennissen of hier in Vlietnieuws, het gaat steeds vaker over de burgemeester die niks doet.
Een dorp waar een loslopend varken of een hele kudde schapen in de dorpsstraat het ergste is wat er kan gebeuren, kan hij misschien nog wel aan.
Maar hier is er geen loslopend varken maar een uit de hand gelopen winkelcentrum en geen makke schapen maar een hele groep agressieve idioten in auto’s die veel meer schade aanrichten dan dat varken. En wij inwoners kunnen niet meer veilig buiten lopen door die idioten in hun auto’s op de zebra, het fietspad en zelfs op de stoep. De burgemeester is nergens te bekennen.
Wij hebben geen openbare orde waar hij verantwoordelijk voor is, maar een gevaarlijke openbare puinhoop. De burgemeester kan zijn taak niet aan. Of hij doet niks. Of allebei.
We hebben niks aan hem.
(Katja van der Wal)




