Activiteiten
Lentewandeling van schemer naar duisternis

Vanwege het grote succes en de enorme belangstelling houdt het IVN nog tweemaal de Lentewandeling van schemer naar duisternis bij volle maan. Dat gebeurt op vrijdag 13 mei en zaterdag 14 mei  van 21.00 – 23.00 uur: men gaat op zoek naar onder andere nachtegalen, rugstreeppadden, boomkikkers en andere duinbewoners.

De avondlentewandeling met bijna volle maan voert door de duinen en langs het strand. Meenemen: goede conditie, passende kleding, drinken en stevige schoenen. Het gaat namelijk om een stevige wandeling door het rulle zand van de Ganzenhoek en Berkheide, het Laarzenpad en langs het strand. Bedenk wel dat het, ook na een warme dag, sterk kan afkoelen en dus koud kan worden.

Men vertrekt met de zon en komt terug met de maan. Donker wordt het pas echt als de deelnemers het bos inlopen. Weinig praten, veel beleven. De nachtegaal zingt volop in het duin. Staand of zittend in het zand worden we getrakteerd  op een speciaal concert van vele nachtegalen. Ook de rugstreeppadden geven hun uniek concert in de duisternis vanuit de duinmeertjes. Aanmelden via  email: want.ivnleiden@gmail.com

Plaats: Wassenaar. Verzamelen op de parkeerplaats tegenover hotel Duinoord, halverwege de Wassenaarse Slag.

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com