Nieuws
Voedselbank-actie bij bezoekers Albert Heijn en Jumbo

De Voedselbank Leidschendam-Voorburg houdt zaterdag 12 december een kerstactie onder bezoekers van het Albert Heijn-filiaal aan de Julianabaan te Voorburg en de Albert Heijn en de Jumbo in The Mall of the Netherlands. Mensen die boodschappen doen bij deze winkels wordt gevraagd iets extra’s te kopen voor de Voedselbank.

Bezoekers van de supermarkten geven vaak met veel enthousiasme. Het feit dat het voedsel direct naar iemand toegaat, speelt hierin een grote rol. Bij deze actie kunnen bezoekers van de supermarkt tijdens het boodschappen doen iets extra ’s kopen, juist voor de feestdagen, voor de cliënten van de Voedselbank. Bij deze actie worden de geldende coronaregels in acht genomen (mondkapjes en 1,5 meter afstand), zodat iedereen veilig boodschappen kan doen.

De enthousiaste vrijwilligers van de Voedselbank Leidschendam-Voorburg hopen natuurlijk veel werk te moeten verzetten door zoveel mogelijk rolcontainers met producten te mogen ontvangen om te kunnen verstrekken aan hen die dat nodig hebben

Omroep Midvliet ondersteunt deze inzameling door de actie live op radio te brengen.  De omroep krijgt daarbij ondersteuning van studenten van MBO Rijnland en het eigen jongerenteam, alsmede de horecamedewerkers van Restaurant ‘Puur aan de Vliet’.  De uitzending is live te beluisteren van 10.00 tot 17.00 uur met live interviews vanaf bovenstaande locaties. Op het tv-kanaal van Midvliet en via de website www.midvliet.nl zal hiervan een compilatie uitgezonden worden. (foto’s: Evert Vollebregt)

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com