Nieuws
Hotel Centraal mogelijk verbouwd tot appartementen

Het Haagse bedrijf Steinmetz en De Kort heeft het onlangs gesloten hotel restaurant Centraal aan de  Vlietweg 130 in Leidschendam gekocht. Men zegt binnenkort  met meer nieuws over dit project te komen. Zelf stelt het bedrijf dat men verouderd vastgoed opkoopt, om dit om te bouwen tot turn key woonruimten. Een en ander zou inhouden dat er op de hoek van de Vlietweg en Broekweg in Leidschendam straks een nieuw appartementen gebouw, met uitzicht op de Vliet komt.

‘Steinmetz | De Kort koopt verouderd vastgoed met potentie. We verbouwen met oog voor detail en bieden de gerenoveerde woningen aan op de particuliere markt. We onderscheiden ons door gebruik van kwalitatieve materialen, verrassende indelingen en een hoogwaardig opleveringsniveau. Onze woningen worden turnkey opgeleverd. Na overdracht bij de notaris hoeft u de sleutel alleen nog maar om te draaien. Daarna kan het genieten beginnen in de volledig gerenoveerde woning’, zo staat te lezen op de website.

Het bedrijf is al actief in Leidschendam-Voorburg, met onder andere projecten aan de Van Halewijnlaan en de Van Wateringelaan.

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com