De storm trotserend voerde de afdeling Leidschendam-Voorburg van de SP voor het eerst campagne voor de Provinciale Statenverkiezingen van 20 maart. SP leden en kandidaat Iris van de Kolk voeren  gesprekken en deelden  flyers uit. Voorzitter Tayfun Akkurt  hield aan vele mensen een bewogen verhaal over waar de SP voor staat. Ook ‘De Wensboom’ was te bewonderen. Mensen konden een antwoord geven op de vraag: wat zou u heel graag gerealiseerd zien in onze gemeente in 2019? Veel mensen hebben hun wens uitgesprokenZoals: ‘meer kleine en betaalbare woningen’, ‘betere zorg voor ouderen’, ‘gratis openbaar vervoer voor arme mensen’  en heel vaak de wens om weer een huisartsenpost en spoedeisende hulp te hebben in onze gemeente. Meer info: leidschendam-voorburg@sp.nl

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter