Nieuws
CDA wil nieuw afvalbrengstation in Leidschendam-Voorburg

Tijdens het raadsdebat over de huisvesting van de dienst stadsbeheer van vanavond -dinsdag 10 september-  doet het CDA het voorstel op de nieuwe locatie ook een afvalbrengstation te vestigen. Reden voor dit plan is de voortdurende illegale afval dump in Leidschendam-Voorburg . Dat gebeurt vooral sinds de sluiting van het afvalstation in Voorburg begin 2018.

Het CDA vraagt in een motie het college om een onderzoek naar een nieuw afvalbrengstation in de gemeente. Afval kan nu thuis worden opgehaald of naar het afvalstation van Avalex in Rijswijk worden gebracht. 

CDA-Raadslid Ron van Duffelen: “Veel inwoners missen een afvalstation in onze gemeente, de afstand tot Rijswijk is velen blijkbaar te groot. Een nieuwe wegbreng mogelijkheid in onze gemeente kan daar aan tegemoet komen. Daar zouden veel inwoners mee geholpen zijn en is een grote stap naar een schone gemeente zonder rondslingerende koelkasten en matrassen.

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter