Nieuws
Veurs Lyceum-MAVO derde keer op rij 100% geslaagd

Voor het derde schooljaar op rij scoort de MAVO-afdeling van het Veurs Lyceum in Leidschendam 100%. Teamleider MAVO Denny Zancada: ,,We hebben echt een geweldig team staan, deze groep leerlingen hebben geen gemakkelijke schooltijd achter de rug. Deze groep heeft bijna de helft van hun schooltijd te maken gehad met corona: online lessen, hybride lessen, in quarantaine moeten en dan toch hebben onze leerlingen dit geweldige resultaat neergezet, daar zijn we enorm trots op.”

Rector Philip de Vries: ,,Het waren inderdaad zware jaren, maar onze leerlingen, ook op HAVO en VWO, hebben het geweldig gedaan. Het is best bijzonder te noemen dat een afdeling drie jaar op rij 100% geslaagd scoort en dat ondanks corona. Echt geweldig. Bij de feestelijke diploma-uitreikingen kwam best wat emotie bij los, enorm veel positieve energie. Ik ben zo trots op onze leerlingen en ons team.”

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter