Nieuws
Het is kennelijk moeilijk

Op 7 juni stelde CDA-gemeenteraadslid Lieke Muller B&W een groot aantal vragen over de verkeerschaos rond de Mall met Hemelvaart en Pinsteren. ‘Met Hemelvaart en Pinksteren stond het verkeer in onze gemeente weer muurvast. Ondanks verkeersregelaars en slim afgestelde stoplichten was het ware verkeerschaos, niet alleen rond de Mall zelf, maar vooral ook in woonwijken en tot op de omliggende snelwegen. De Mall is nu 15 maanden open en regelmatig komt onze gemeente in het nieuws vanwege het enorme verkeersinfarct die dit met zich meebrengt voor zowel de gemeente als de regio. Geen goede promotie voor onze mooie gemeente’, aldus het raadslid. Kennelijk worstelen B&W met een verklaring want de vragen zijn nog steeds niet beantwoord. Ondanks een formele deadline van 7 juli. Op 19 juli kreeg het gemeenteraadslid een kattebelletje vanuit het Raadhuis: de beantwoording was ‘helaas’ vertraagd door het reces. Nu geldt dat reces alleen voor de gemeenteraad: B&W en de ambtenaren zijn bij toerbeurt op vakantie. Desalniettemin werd dit excuus gebruikt. B&W willen nu op 30 augustus over de antwoorden beraadslagen. Een paar dagen later zou Lieke Muller dan een inhoudelijke reactie moeten ontvangen. (foto Ressiva)

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter