Nieuws
Verbouwing Binnenhof bij Dorpskerk afgeblazen

De gewenste verbouwing van de Binnenhof bij de Dorpskerk van Leidschendam gaat niet door. Dat wordt gemeld in een nieuwsbrief van de vrienden van de kerk bij de Sluisjes.

Men schrijft: ‘Wij hebben u eerder op de hoogte gebracht van de verbouwplannen van de Binnenhof. Bij een gemoderniseerde kerkzaal past immers een gemoderniseerde Binnenhof, dat al vele jaren niet is aangepast. Dezelfde architect als die de kerkzaal heeft aangepast, Annekoos Littel, heeft een plan uitgewerkt samen met een aantal leden van de PGL die ook lid zijn van ons bestuur. Dat heeft geleid tot een uitgewerkt plan. Helaas zijn de kosten van dit plan een probleem gebleken. De kosten zijn, mede door de sterk verhoogde bouwkosten, zodanig dat de Algemene Kerkenraad niet akkoord is gegaan met de verbouwing. Onze stichting kan bijdragen aan de verbouwing. De kosten zijn echter zodanig dat wij maar een relatief beperkte bijdragen kunnen leveren. Wij zullen ons dus neer moeten leggen bij het nu niet uitvoeren van de verbouwing. Dat neemt evenwel niet weg dat voor een goed multifunctioneel gebruik De Binnenhof verbouwd zal moeten worden. In die zin zal de stichting de vinger aan de pols houden om te bezien welke mogelijkheden er nu nog wel zijn’.

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter