Nieuws
Veel mensen voorgedragen voor Lodewijk van Vliet-award

De termijn voor het voordragen van mensen en/of organisaties voor de Lodewijk van Vliet-award is verstreken. De Lodewijk van Vliet Award is vernoemd naar één van de medeoprichters van de BurgerKrachtCentrale. Het is de eerste Award in Nederland specifiek voor burgerparticipatie.

De LvV-award wordt door de BurgerKrachtCentrale uitgereikt aan een burger, een groep burgers of een organisatie van vrijwilligers in Leidschendam-Voorburg-Stompwijk, die actief zijn op het gebied van burgerparticipatie binnen onze gemeente (meer op http://burgerkrachtcentrale.nl/lvv-award/).
Binnenkort worden uit deze voordrachten drie inzendingen genomineerd door een (ervarings)deskundige jury onder voorzitterschap van Hans van Ierland. De definitieve winnaar wordt middels een publieksstemming uit deze shortlist door de inwoners van onze gemeente gekozen. De uitreiking van de eerste Lodewijk van Vliet Award zal plaatsvinden op 6 september.

De voorgedragen mensen zijn:
-Desirée v.d. Eijnden voor allerlei vrijwilligerswerk
-Judith Geelen voor de organisatie van acties rond de HOV
-Roel Grouwstra voor de Arachno Corner
-Paulien Kegge voor Supporters van Schoon
-Frans Kets van Lucht voor Leidschendam-Voorburg
-Robert Langen voor zijn inzet voor participatie bij de Binckhorst en de HOV
-Andre Loomans voor zijn hulp bij het Dorpspunt Stompwijk
-Mary Oosterveer voor allerlei vrijwilligerswerk
-Aad de Roo voor zijn inzet voor het Damcentrum en Thuis aan de Sluis
-Walter Schijf voor het adopteren van prullenbakken in de wijk Prinsenhof
-Mirjam Stichter voor haar inzet rondom armoedebestrijding
-Isabella Wentink voor haar inzet voor de Nehalenniatuin
-Berthie de Zwart voor haar inzet voor vele participatietrajecten.

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter