Nieuws
Denk mee over de omgevingsvisie gemeente

Een bericht van de gemeente: ‘Wat voor gemeente zie jij voor je in 2050? Dat is de centrale vraag bij het opstellen van de omgevingsvisie. Hierbij maken we keuzes voor de toekomst van Leidschendam-Voorburg. En dat doen we per wijk en per gebied. Wat wil jij behouden en verbeteren in je wijk?  Denk mee en kom naar een bijeenkomst in Leidschendam (25 september), Stompwijk (26 oktober) of Voorburg (4 oktober). Of pin je ideeën online op de kaart van onze website.  https://bit.ly/3KZ1nwc

De omgevingsvisie gaat over hoe we de toekomst van onze gemeente zien in 2050. We willen samen met u actief nadenken over die toekomst. Of u hier nu woont, werkt, uw bedrijf runt of lekker recreëert, uw stem is van grote waarde. We zijn nieuwsgierig naar uw wensen, ideeën en belangen. Laten we samen onze gemeente nog mooier maken.

Laten we elkaar persoonlijk ontmoeten en vertel ons uw ideeën over de omgevingsvisie. We organiseren een aantal bijeenkomsten in Leidschendam, Stompwijk én Voorburg. Tijdens deze bijeenkomsten krijgt u ook de gelegenheid om mee te praten over keuzes voor uw wijk. Maandag 25 september 2023: Raadhuis, Raadhuisplein 1 in Leidschendam, Woensdag 4 oktober 2023: Koningkerk, Bruijnings Ingenhoeslaan 4 in Voorburg, Donderdag 26 oktober 2023: Dorpspunt, Dr. van Noortstraat 92 in Stompwijk.

Programma: 18:00 uur tot 19:00 uur: Inloop en informatiemarkt; 19.00 uur: Start van de avond met een algemene presentatie; 19:45 uur: Tafelgesprekken in groepen op wijkniveau; 21:15 tot 21:30 uur: Gezamenlijke afsluiting. U als inwoner, ondernemer, bedrijf of organisatie bent van harte welkom.  Aanmelden kan tot een dag voor de bijeenkomst. https://frm.lv.nl/kernbijeenkomst-omgevingsvisie/stap/contactgegevens-omgevingsvisie‘.

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter