Nieuws
Vrijwilligers bedankt voor hun inzet
In de hal van het gemeentehuis bedankte wethouder Bianca Bremers vrijwilligers voor hun inzet. Vrijwilligers zijn van grote waarde voor verenigingen, organisaties en inwoners. Daarom bedankt de gemeente hen met de Decembergroet, in de vorm van een kerstkrans. Ruim 3000 vrijwilligers vroegen dit jaar de Decembergroet aan.

Wethouder Bianca Bremer: ,,Ik heb grote bewondering voor de inzet van de vele vrijwilligers in onze gemeente. Dankzij hen kunnen mensen sporten, zijn mensen minder eenzaam, zijn er plekken om elkaar te ontmoeten, kunnen er allerlei activiteiten plaatsvinden, worden mensen en dieren verzorgd en bloeien mensen op van al het groen. Op veel plekken in onze gemeente zijn ze dan ook onmisbaar.”

Vrijwilligers die de Decembergroet hebben aangevraagd, kunnen deze tot en met 16 december 2023 ophalen bij Bakker Klink. Dit kan alleen met de persoonlijke QR-code die vrijwilligers na hun aanvraag ontvingen. (foto gemeente LV)

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter