Nieuws
Jongste Rotary lid van Nederland uit Voorburg

Rotary Club Voorburg Vliet heeft het jongste lid van Nederland geïnstalleerd. Isilde Park is 18 jaar. Deze toevoeging aan de club markeert een mijlpaal voor Rotary Club Voorburg Vliet en de Nederlandse Rotary-gemeenschap als geheel. Carlo Nash, voorzitter van Rotary Club Voorburg Vliet: ,,Het is een opwindend moment voor onze club. De jeugdige energie, enthousiasme en toewijding van ons nieuwe lid zijn een verrijking voor onze club en zullen onze doelstellingen voor dienstverlening aan de gemeenschap versterken.” Rotary Club Voorburg Vliet is een lokale afdeling van Rotary International, een wereldwijde organisatie die zich inzet voor humanitaire dienstverlening, bevordering van ethiek en het helpen van anderen, zowel lokaal als wereldwijd. De club komt graag in contact met mensen (van alle leeftijden) die geïnteresseerd zijn om in clubverband de wereld een beetje beter te maken door projecten en initiatieven.

 

 

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter