Nieuws
Help de dierenambulance: wordt vrijwilliger

Een oproep van de gemeente: ‘Draag jij dieren een warm hart toe? Word dan vrijwilliger bij dierenambulance Wassenaar, Leidschendam-Voorburg! Zij hebben jouw hulp hard nodig. Het is een wettelijke taak van gemeenten om dieren in nood te helpen en om zwervende (huis)dieren tijdelijk op te vangen. Dierenambulance Wassenaar, Leidschendam-Voorburg voert deze taak voor onze gemeente en voor gemeente Wassenaar uit.  Vorig jaar rukte de ambulance alleen in onze gemeente al 2.000 keer uit voor dieren in nood. Om al die dieren op te vangen, zijn vrijwilligers onmisbaar. Meer weten over vrijwilliger worden bij de dierenambulance? Stuur een mail naar info@ndz.nl Vacature: https://ndz.nl/dierenambulance-chauffeurs-vrijwillig/‘.

Socials

vlietnieuwsfacebookOp Facebook

vlietnieuwtwitter Op Twitter